Division 5
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Ric Nicholas | AU | Blue Gum Squash Club (Inc) | No | - |
[1] | Shaynon Easther | Bunbury Squash Club | No | - | |
[1] | Tim Currey | AU | Leschenault Squash Club | No | - |
[1] | Dale Miles | Leschenault Squash Club | No | - | |
[2] | Amol Agrawal | AU | Bunbury Squash Club | No | - |
[2] | Jacob Templeton | AU | Bunbury Squash Club | No | - |
[2] | Erin Zolnier | AU | Leschenault Squash Club | No | - |
[2] | Pamela Butler | AU | Mirrabooka Squash Club | No | - |
[3] | Stacey Meredith | Bunbury Squash Club | No | - | |
[3] | Jarryd Keus | ZA | Leschenault Squash Club | No | - |
[3] | Ngarongoa Williams | NZ | Mandurah Squash Club | No | - |
[3] | Christine Reston | Mirrabooka Squash Club | No | - |
X1 | RPC | Neapolitan Scoops | 0-6 | ||
---|---|---|---|---|---|
Position 1 |
Ric Nicholas
|
Shaynon Easther
|
LSC - Court 2 | 2023-08-27 8:00am |
6-11, 7-11, 2-11 |
Position 2 |
Pamela Butler
|
Amol Agrawal
|
LSC - Court 2 | 2023-08-27 8:00am |
10-12, 9-11, 11-4, 9-11 |
Position 3 |
Christine Reston
|
Stacey Meredith
|
LSC - Court 2 | 2023-08-27 8:00am |
4-11, 4-11, 6-11 |
X2 | NED | RPC | 4-2 | ||
Position 1 |
Dale Miles
|
Ric Nicholas
|
LSC - Court 2 | 2023-08-26 3:30pm |
11-6, 11-3, 13-11 |
Position 2 |
Erin Zolnier
|
Pamela Butler
|
LSC - Court 2 | 2023-08-26 3:30pm |
11-5, 5-11, 16-18, 10-12 |
Position 3 |
Ngarongoa Williams
|
Christine Reston
|
LSC - Court 2 | 2023-08-26 3:30pm |
11-3, 11-3, 11-6 |
X3 | RPC | Squashbucklers | 2-4 | ||
Position 1 |
Ric Nicholas
|
Tim Currey
|
LSC - Court 1 | 2023-08-26 8:00am |
4-11, 5-11, 6-11 |
Position 2 |
Pamela Butler
|
Jacob Templeton
|
LSC - Court 1 | 2023-08-26 8:00am |
11-9, 13-11, 11-9 |
Position 3 |
Christine Reston
|
Jarryd Keus
|
LSC - Court 1 | 2023-08-26 8:00am |
2-11, 11-8, 10-12, 5-11 |
X4 | NED | Neapolitan Scoops | 0-6 | ||
Position 1 |
Dale Miles
|
Shaynon Easther
|
LSC - Court 3 | 2023-08-25 5:00pm |
5-11, 6-11, 12-10, 1-11 |
Position 2 |
Erin Zolnier
|
Amol Agrawal
|
LSC - Court 3 | 2023-08-25 5:00pm |
8-11, 11-9, 10-12, 7-11 |
Position 3 |
Ngarongoa Williams
|
Stacey Meredith
|
LSC - Court 3 | 2023-08-25 5:00pm |
6-11, 7-11, 4-11 |
X5 | Neapolitan Scoops | Squashbucklers | 2-4 | ||
Position 1 |
Shaynon Easther
|
Tim Currey
|
LSC - Court 1 | 2023-08-26 11:00am |
8-11, 9-11, 6-11 |
Position 2 |
Amol Agrawal
|
Jacob Templeton
|
LSC - Court 1 | 2023-08-26 11:00am |
13-11, 7-11, 8-11, 11-7, 9-11 |
Position 3 |
Stacey Meredith
|
Jarryd Keus
|
LSC - Court 1 | 2023-08-26 11:00am |
11-7, 11-8, 11-4 |
X6 | Squashbucklers | NED | 6-0 | ||
Position 1 |
Tim Currey
|
Dale Miles
|
LSC - Court 3 | 2023-08-27 8:00am |
11-4, 11-9, 11-7 |
Position 2 |
Jacob Templeton
|
Erin Zolnier
|
LSC - Court 3 | 2023-08-27 8:00am |
7-11, 14-12, 11-7, 11-2 |
Position 3 |
Jarryd Keus
|
Ngarongoa Williams
|
LSC - Court 3 | 2023-08-27 8:00am |
4-11, 11-7, 11-7, 5-11, 11-9 |